sobota, 13 lipca 2013

błyszcząco, recyklingowo i niescrapowo :)

Takie wytyczne są w wyzwaniu  #14 Craft Szafy. 
Moja propozycja to okładka na zeszyt
z dziurawych jeansów. 
Dziś w wersji nie poszarpanej :)
 Błyskotki to cekiny, przyklejone do serduszek,
 serduszka przyszyte błyszczącą nitką :)
Okładkę zakłada się jakby była z papieru, 
zeszyt wkłada się w zakładki.
Recyklingowo jest też w Craftowym Ogródku.
Tam też zgłaszam pracę :) 




Miłej niedzieli Wam życzę :) 

6 komentarzy: